Zdrowie

Nowoczesna placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom

Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna zrealizowana jest w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. Odbudowa uzębienia na implantach umożliwia osiągnięcie stałego rezultatu estetycznego a także znacząco ulepsza zaburzoną przez utratę zębów mechanikę narządu żucia. Moment zanim zostaną założone implanty zębów to długi proces. Obejmie: wszczepianie implantu, osadzenie korony zęba, mostu albo protezy na implancie.

Kolejno ma miejsce też rekonwalescencja. Zabieg robiony jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci mogą się tutaj zgłaszać tak samo z większymi ubytkami, jak i pojedynczymi. W działającej na terenie Katowic placówce stomatologicznej specjaliści mają długoletnie doświadczenie i stale się kształcą.

Obszar usług powiązanych z implantami jest każdorazowo omawiany indywidualnie. Stomatolodzy podążają za oczekiwaniami pacjentów. Implantologia rozwija się w tym miejscu na wysokim poziomie. Klienci są poinformowani o tym, jak będzie przebiegało leczenie. Nie ma znaczenia, jak skomplikowany jest przypadek konkretnego pacjenta, można oczekiwać, że zostanie wyleczony. Dentyści z Citistom w przypadku konieczności dokonują konsultacji pomiędzy sobą, w obrębie pozostałych specjalności, jeśli leczenie implantologiczne jest skomplikowane.

Leczenie ma miejsce po wnikliwej diagnostyce. Po analizie wyników badań oraz oczekiwań pacjenta dentysta zaprezentuje różne rozwiązania z zakresu protetyki. Po akceptacji harmonogramu leczenia oraz kosztów finansowych, na kolejnej wizycie ma miejsce implantacja. Zabieg ma miejsce w sterylnych warunkach, przy zastosowaniu dedykowanych narzędzi.

Implant zamieszczony jest w kości, w otworze zrobionym przy użyciu kalibrowanych wierteł. Później jest wkręcany z odpowiednią siłą. Finalnie pozyskuje się wzorowe efekty estetyczne. Po zabiegu pacjent jest dokładnie poinformowany o rekomendacjach po zabiegu. Leczenie z zakresu implantologii w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom jest dokładnie rozplanowane i stricte dostosowane do wszystkich pacjentów.