Zdrowie

Czy warto uwieść byłą i ją odzyskać?

Wśród rozmaitych zwariowanych pomysłów celuje w rankingach ten, który lansuje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy solidne wrażenie, ukazujemy się z najważniejszej witryny i tak dalej. Jednakowoż zasada definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest zasada mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest kluczowe w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, żeby w tym czasie pokazać walory stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Wiele zależy również od tego, czy jest to nowa jednostka, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku gorąco zapraszamy na jak odzyskać byłą kobietę. Tu oczywiście pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców naocznych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest mnóstwo: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na dyskretnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu intryguje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe i markową, gigantyczną bluzę z kapturem.

Prócz tego sporo biżuterii oraz kilka dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w prowadzonej przez nas sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena wymaga mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie i wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie należącą do nas figurą. Kilka postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Stworzona przez nas hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.